9 Senior Couple

Potwierdź, że jesteś człowiekiem!

Zmorą wielu portali randkowych i społecznościowych są boty. Nieważne, czy znasz już fotka.com, czy Badoo, czy którykolwiek z podobnych serwisów – wszędzie tam często za najpopularniejszymi profilami wcale nie ma ludzi, tylko niezbyt wyrafinowane programy komputerowe. Boty to prawdziwe przekleństwo osób, które szukają realnego związku. Ukraińskie portale randkowe z jakiegoś powodu są często od nich wolne – kto wie, czy to zdrowy rozsądek administratorów, czy faktycznie chęć pomocy w znalezieniu partnera. Powody zresztą się nieważne, byle efekt był odpowiedni.

Bot wygląda lepiej, ale jest do niczego

Najbardziej zaawansowane programy naśladowcze są w stanie same zdefiniować, jaki typ urody jest najbardziej atrakcyjny i na tej podstawie dokleja się kontom zakładanym przez boty zdjęcia. Są to często tak masakrycznie niewyszukane programy, że głowa boli, a ich cel jest jeden: zmuszenie użytkowników do wydawania kasy. A to na „wirtualne prezenty”, a to na konta premium, a to jeszcze na inne udogodnienia. Jasne – ukraińskie portale randkowe też muszą jakoś zarabiać, ale z zasady mniej jest tam takich fejków. Za popularność profili odpowiadają prawdziwi ludzie i to dobra wiadomość dla wszystkich, którym zależy na zbudowaniu poważnej znajomości, która zacznie się właśnie w internecie.

Pamiętaj – ideałów nie ma. Najlepsze zdjęcia powstają często nie na kliszach czy matrycach aparatów, ale na ekranach grafików komputerowych, więc nie zawsze warto iść tym tropem. Przeglądając zdjęcia na ukraińskich portalach randkowych rzadko spotkasz tak udoskonalone profilowe, jak na polskich stronach – ostatecznie to nie jest konkurs na najlepsze zdjęcie, tylko strona, na której dziewczyny szukają sobie facetów, a ci powinni oceniać wygląd przyszłej partnerki, a nie jej biegłość obsługi Photoshopa.

Powiązane artykuły: Młode i samotne Ukrainki naszych czasów: jakie są, jak żyją, jaka jest ich sytuacja

Nie bój się szukać za granicą

Wielu facetów z Polski boi się szukać dziewczyny na Ukrainie. Winni się temu w dużej mierze spamerzy i inni internetowi oszuści, którzy chętnie wciąż wykorzystują scam na dziewczynę ze wschodu, ale tak naprawdę ryzyko wplątania się w jakiś przekręt jest dużo mniejsze na ukraińskim portalu randkowym niż na polskiej społecznościówce. Administratorzy dobrych portali z ogłoszeniami matrymonialnymi dziewczyn z Ukrainy znają obawy facetów z Polski, więc robią wszystko, żeby zabezpieczyć swoich użytkowników i utwierdzić ich w przekonaniu, że ich serwis to miejsce zupełnie bezpieczne i pewne. Tak faktycznie jest – żadnych botów, autentyczne zdjęcia, systemy weryfikacji autentyczności ogłoszeń: dzięki nim można mieć prawie całkowitą pewność, że z drugiej strony łącza faktycznie znajduje się konkretna osoba.

Nie masz się czego bać – ukraińskie portale randkowe to jedne z najlepszych miejsc, jeśli szukasz partnerki gotowej do stworzenia poważnego związku. Zamiast irytującej gimbazy albo naiwnych panienek wierzących w to, że świat wygląda jak w teledyskach, znajdziesz tam kobiety, które zniewalają wyglądem, ale są zdecydowanie dojrzalsze i bardziej emocjonalne niż większość polskich użytkowniczek portali randkowych, które same chętniej dzielą się nagimi zdjęciami niż własnymi poglądami, których zresztą często nie mają, ponieważ łapią facetów tylko i wyłącznie na dobrze obrobione zdjęcie. Sam teraz zdecyduj, czego właściwie szukasz – przelotnego flirtu, a właściwie tylko nadziei na taki, czy związku, w którym niczego nie będzie brakowało – ani flirtu, ani poważnej rozmowy, ani czułości, ani – prawdopodobnie – trudniejszych chwil.

Posted in Articles.

Leave a Reply

Your email address will not be published.